Soczyste pomarańcze - drugi tydzień Owocowego Projektu

     Kolejne zdobienie w ramach Owocowego Projektu! :) Jest to już drugi tydzień akcji - czas na pomarańcze :) Nie wyszło mi zbyt pięknie ale co tam. ;)


     Najpierw pomalowałam paznokcie białym lakierem Lovely (kiepski i strasznie rzadki, po 2 warstwach była masa prześwitów) i zostawiłam do wyschnięcia. Następnie nakleiłam paski wycięte z karteczek samoprzylepnych (jak na złość nie mogłam nigdzie znaleźć taśmy klejącej! ;P) i pomalowałam pomarańczowym lakierem od Eveline nr 756. Paski odklejałam od jeszcze mokrego lakieru. Potem dodałam białe końcówki i sondą dodałam biały lakier tak, żeby pomarańczowe części były bardziej owalne, choć trochę mi to nie wyszło. :P Na końcu dodałam piasek od Misslyn nr 59 (velvet diamond) który bardzo mi przypomina skórkę pomarańczy. Pomalowałam nim również resztę paznokci. :)

Użyte lakiery:
baza i białe dodatki: Lovey Classic 25
cząstki pomarańczy: Eveline miniMAX 756
skórka pomarańczy: Misslyn velvet diamond 59
+ sonda  :)


     A teraz kończę i lecę dalej bawić się w redaktorkę - sprawdzam inżynierkę mojego chłopaka pod kątem błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych. Nie wiedziałam, ze to taka męcząca i żmudna robota!

 photo podpis.png

6 komentarzy

 1. Jak dla mnie są świetne, podejrzewam, że sama podobnych bym nie wymyśliła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny jest ten piasek Misslyn :) i tak cytrusowo się zrobiło!;)

  OdpowiedzUsuń
 3. no powiem że dość pomysłowe i nietypowe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ten misslyn faktycznie wygląda jak skórka pomarańczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, tak ten piasek wygląda jak skórka pomarańczy :) Jednak serdeczny palec kojarzy mi się bardziej z grejpfrutem :) Świetny pomysł.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top