Jakiś czas temu w blogosferze zrobiło się głośno o firmie Miya oraz ich serii wielofunkcyjnych kremów. Zaciekawiły mnie i kupiłam dwa z nich: zachwalany wszędzie kokosowy I’m Coco Nuts i różany I Love Me. Opowiem Wam dzisiaj o tym drugim, który stał się moim ulubieńcem. ♥
Klasyczna czerwień - Eveline Vinyl Gel
sobota, 22 lipca 2017
Czerwony lakier to mój odwieczny must-have. Nie wyobrażam sobie go nie mieć, jest najlepszy na każdą okazję. :D Jeśli nie wiem jaki lakier wybrać, to zawsze sięgam właśnie po czerwony. Impreza, rozmowa o pracę, rodzinna uroczystość, randka czy... obrona pracy dyplomowej. ;) Pokaże Wam dzisiaj bardzo klasyczny odcień czerwieni - nowość z Meet Beauty, czyli Eveline Vinyl Gel 206.
Nowości z Meet Beauty III
wtorek, 27 czerwca 2017
Relacja już była, nadszedł czas na przegląd nowości. Kilka z nich już zdążyłam wypróbować, większości jednak nie - trochę tego jest. ;)
Relacja z 3 edycji Meet Beauty
Zdjęć wyszło sporo - zapraszam na tasiemcowy post. :D
III edycja Meet Beauty!
niedziela, 25 czerwca 2017
Witajcie Kochani! :) Ale dawno mnie tu nie było... Praca, praktyki, kończenie studiów inżynierskich i pisanie pracy dyplomowej pochłonęło mnóstwo mojego czasu, a w pozostały starałam się zregenerować siły ;) Ale praca już złożona, egzaminy zaliczone, praktyki za mną a obrona za 2 tygodnie - mam wreszcie chwilę, żeby napisać o 3 edycji Meet Beauty! :)
Moja ulubiona sukienka ♥
poniedziałek, 26 grudnia 2016
Kochani, przepraszam za ostatnią przerwę - zupełnie nie miałam głowy do blogowania, zaplątałam się trochę i przez chwilę świat blogów zamiast sprawiać mi przyjemność jedynie stresował wysokimi oczekiwaniami i masą porównań... Potrzebowałam dosłownie chwilki wytchnienia i oderwania się i myślę że będzie dobrze. ;) Szkoda tylko, że nie dałam rady dokończyć projektu u Elizy i nie wrzuciłam nic związanego ze świętami...
No trudno, zgodnie z mantrą mojej babci: to nie ja jestem dla bloga ale blog dla mnie, więc jeśli generował jedynie stres zamiast przyjemności to nie było sensu się męczyć. ;)
Dzisiaj pokaże Wam post który czekał na publikację już od dawna, dlatego mam w nim tak długie paznokcie. :D Uznałam, że skoro mam ochotę coś opublikować to zrobię to od razu, nawet ze starymi zdjęciami, bo jeszcze w trakcie tworzenia nowych mi się odechce i co będzie... ;)
Galaxy & tribal ♥
niedziela, 4 grudnia 2016
Kolejny tydzień Projektu u Elizy powoli się kończy, czas na moje zdobienie. ♥ Tematem tygodnia 3 jest tribal, nad którym długo się zastanawiałam. Jakie kolory połączyć? Jakie wykończenia, żeby wyszło coś ciekawego? W końcu uznałam, że... połączę różne techniki! W ten sposób wyszło mocno holograficzne, galaktyczne zdobienie tribal. ♥ Zapraszam. :D
Bajkowy half moon
sobota, 26 listopada 2016
Czas na kolejne zdobienie w ramach projektu u Elizy! :) Ale ten czas szybko leci, ten tydzień dopiero co się zaczął a już się zaraz kończy i muszę zacząć kolejne zdobienie.
W tym tygodniu wyzwanie było większe niż poprzednio, ponieważ miało to być moje pierwsze podejście do zdobienia half moon. :D Ale nie ma co narzekać, wzięłam w dłoń lakiery, wzorniki i postanowiłam je opanować. ;)
Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 06
środa, 23 listopada 2016
Dawno nie pokazywałam Wam nic do makijażu, a szminek to chyba nigdy! A to dziwne, bo mam małe uzależnienie i kocham wszystkie smarowidła do ust, zarówno pielęgnacyjne jak i te kolorowe. ;) Dzisiaj opowiem Wam o mojej ulubionej, matowej pomadce, która jest dla mnie odkryciem roku. ♥
Kropki i gruby jednorożec ♥
sobota, 19 listopada 2016
Zapraszam Was na pierwszy post w ramach Projektu u Elizy - mam nadzieję, że uda mi się w nim wytrwać. ;) Pierwszy tydzień (13-19.11) to temat bardzo mi bliski - grochy! :D To jeden z moich ulubionych wzorów nie tylko na paznokciach, ale wszędzie. Zresztą nazwa mojego bloga oraz mój nick chyba to potwierdzają... ;) A teraz czas na zdobienie, pełne błyszczących kropek z... grubym jednorożcem?
Dynie i YouTube ♥
środa, 16 listopada 2016
Kochani, zapraszam Was na kolejne jesienne zdobienie, tym razem kolorownki ze stempli. :) W roli głównej: dynie! Powiem Wam, że to jedno z moich ulubionych warzyw, można z niej tyle zrobić. :D Uwielbiam słodko-ostrą zupę dyniową, curry z dyni, dyniowe placuszki i tofurnik z dynią. ♥ To właśnie puree z dyni było moim pierwszym zapasteryzowanym przetworem w życiu. :D
Oprócz dyniowych naklejek mam dla Was newsa... Znajdziecie go na końcu posta. ♥ Ale jestem podekscytowana! :)
Happy Cupcakes ♥
środa, 9 listopada 2016
To miało być szybkie, proste zdobienie, na które nie miałam zupełnie pomysłu. Wybrałam losowo lakiery i wzór, a całość spodobała mi się tak bardzo, że nie chciałam jej zmywać! Bardzo lubię takie słodkie, proste zdobienia. ♥
Jesień z A England ♥
piątek, 4 listopada 2016
Tak naprawdę to bardzo lubię jesień. ♥ Mimo tego, że najpierw jak co roku wita mnie jesienną chandrą, to potem naprawdę da się lubić. ;) Kocham kolory tej pory roku, czerwienie, rudości, brązy i granaty, a do tego wszystkiego odrobina bordo i złota. To w nich czuję się najlepiej, idealnie komponują się z moją skórą. :D Dzisiaj na paznokciach pokażę Wam taką jesień w skoncentrowanej formie, gotowi? ;)
Noc pełna duchów
poniedziałek, 31 października 2016
Happy Halloween! To już dzisiaj miasta zmienią się w festiwal duchów, potworów, zombi, czarownic i wszystkiego co straszne. ;) Mam nadzieję, że już wiecie za co się przebierzecie i będziecie się świetnie bawić!
Ja niestety w tym roku nie przebieram się na Halloween, mimo że bardzo bym chciała. Przedwczoraj się strułam i na razie dochodzę do siebie, sukcesem było zjedzenie dzisiaj połówki kajzerki. ;) Dlatego tegoroczne Halloween spędzam pod kołdrą. :(
Ale koniec tego marudzenia, teraz czas na słodko-straszne zdobienie, czyli ciemną noc pełną duchów. ;) I moje pierwsze podwójne stemple!
Spooky
środa, 26 października 2016
Halloween coraz bliżej! Ostatnio pokazywałam Wam krwawe zacieki na holograficznej czerni, a teraz czas na zombie które okazały się wilkołakami, a do tego trochę szarości i matu. I nowa płytka B. Loves Plates! :)
Krwawe Halloween
niedziela, 23 października 2016
Moje pierwsze Halloweenowe zdobienie w tym roku. :D Tak naprawdę nigdy nie interesowałam się specjalnie tym dniem, uwierzycie, że dopiero rok temu po raz pierwszy się przebrałam na Halloween!? :D Dlatego wiecie, mam raczej małe doświadczenie w tym klimacie. ;P
Holo z holo i B. Loves Plates ♥
wtorek, 18 października 2016
Ja chce lato! Ciepłe dni, bezchmurne niebo i mocne, letnie słońce, w którym holograficzne lakiery lśnią jak szalone wszystkimi kolorami tęczy... To wykończenie jest moim ulubionym, mogłabym cały czas używać tylko holo, nie mogę wtedy przestać patrzeć na swoje paznokcie. ;) Niestety jesienią zostaje tylko zachwycanie się tęczą w sztucznym świetle... Zapraszam na takie małe, letnie wspomnienie w postaci holograficznego zdobienia. ♥
Indigo + MoYou + Nude = ♥ ♥ ♥
środa, 5 października 2016
Mam dla Was dzisiaj recenzję zestawu uroczych lakierów w odcieniach nude, które dostałam na drugiej edycji Meet Beauty. Rzadko używam takich odcieni, wolę coś bardziej żywego i kolorowego, ale to zdobienie naprawdę skradło moje serce. ♥ Jest lekkie, kobiece, a do tego trochę hipsterskie. ;)
B. Loves Plates - B.07 Beauty of Simplicity ♥
wtorek, 27 września 2016
Neony? Uwielbiam! Holo? Coś pięknego! Geometryczne stemple? No pewnie! A jakby tak to wszystko połączyć w jednym zdobieniu, a do tego z użyciem produktów B. Loves Plates... To jest myśl! Zapraszam Was na energetyczny, geometryczny post. ♥
Lakiery B. Loves Plates - porównanie kolorów
czwartek, 22 września 2016
Zapraszam Was na zapowiadaną, drugą część poprzedniego posta - porównanie kolorów lakierów B. Loves Plates! :) Kilka dni temu pokazałam Wam zestawienie kolorów zgodnie z kolekcjami, natomiast dzisiaj zobaczycie obok siebie lakiery o podobnych odcieniach. Mam nadzieję, że pomogę Wam w ten sposób w wyborze podczas planowania zakupów. :)
W miarę dochodzenia kolejnych kolekcji posty będą uaktualniane. Oczywiście będę Was o tym informować. ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















