Happy Cupcakes ♥


To miało być szybkie, proste zdobienie, na które nie miałam zupełnie pomysłu. Wybrałam losowo lakiery i wzór, a całość spodobała mi się tak bardzo, że nie chciałam jej zmywać! Bardzo lubię takie słodkie, proste zdobienia. ♥

Zaczęłam od różowego lakieru Essie watermelon, który dobrze kryje i szybko schnie. Ma naprawdę ładny, kobiecy kolor, taki klasyczny i pozytywny róż.

Odbiłam na nim urocze babeczki z płytki Born Prestty Store BP-91. Jest naprawdę świetna! Są na niej babeczki, kawowe wzory i pasujące do całości napisy. Użyłam białego lakieru do stempli z MoYou, który sprawdza się doskonale. Nie ma z nim żadnego problemu. :)

Przezroczysty stempel MoYou jest równie dobry, można dzięki niemu precyzyjnie umieścić każdy wzór na paznokciu. Uwielbiam tego typu stemple, przestałam już używać tych klasycznych. ;) Ten z MoYou jest zapakowany w uroczym, kartonowym pudełku, w którym można go przechowywać. W środku jest nawet miejsce na mikro zdrapkę - na początku bardzo mnie zdziwił jej rozmiar, ale spełnia swoją rolę bez zarzutu. Ten stempel ma jeszcze jedną zaletę: jest zamykany z dwóch stron. Dzięki temu nic się nie zakurzy i możemy być spokojni o delikatną, przezroczystą gumę.

Guma jest naprawdę duża, dzięki czemu stemplowanie jest banalnie proste. Na końcu posta zobaczycie, jak dobrze widać przez nią paznokieć. :)

Użyłam:
- odzywki Golden Rose Black Diamond Hardener
- różowego Essie watermelon (2 warstwy)
- białego lakieru do stempli MoYou London White Knight
- płytki Born Pretty Store BP-91
- stempla MoYou London Crystal Clear
- topu Seche Vite


Lubicie Happy Dots? :) Dajcie kciuka w górę ♥


 photo podpis.png

Brak komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top