Krwawe Halloween


Moje pierwsze Halloweenowe zdobienie w tym roku. :D Tak naprawdę nigdy nie interesowałam się specjalnie tym dniem, uwierzycie, że dopiero rok temu po raz pierwszy się przebrałam na Halloween!? :D Dlatego wiecie, mam raczej małe doświadczenie w tym klimacie. ;P

Zdecydowałam się na coś naprawdę prostego, czyli ściekającą krew. Motyw może i oklepany, ale jak przypomniałam sobie o czarnym holo, którego prawie nie używam, od razu chciałam z tym je zestawić. :D

Kilka słów o lakierze bazowym. Black Hole Sun to lakier z limitowanej edycji, który był dorzucany do zamówień z Foxy Paws chyba w zeszłoroczny Black Friday. Jest w kolorze głębokiej czerni, z mocnym i wyraźnym linearnym holo. Przepiękny! Naprawdę ciężko się od niego oderwać. ;)
Kryje przy 2 warstwach, jednak ma dość ciągnącą się konsystencję, więc wolę położyć go na warstwę kremowej czerni. Najpierw Essie licorice pokryłam całe paznokcie, a potem mogłam nałożyć Black Hole Sun, nie przejmując się za bardzo. ;)

Do stempli użyłam mocnej, czystej czerwieni, chociaż trochę żałuję że nie wybrałam bardziej ostrego odcienia. Lakier to BLP05 B. a Red Dragon od B. Loves Plates, który odbija wzory perfekcyjnie, nie miałam z nim żadnego problemu. :) No, może trochę trudniej się go domywa ze skórek niż inne kolory, ale to dość typowe dla czerwieni. ;)

Płytka MoYou Artist Collection 23 jest dla mnie wyjątkowa, bo nie mam podobnej w całej swojej kolekcji. ;) A przyznam, że trochę mi brakowało takich wzorów! Niby nie są aż tak trudne do namalowania, ale jednak co stemple to stemple... Zdecydowanie jestem stemploholiczką. ;) Jak na MoYou przystało, wszystkie wzory odbijają się perfekcyjnie, przy pierwszej próbie.

Niestety dopiero przy obróbce zdjęć zobaczyłam, że mam lekko starte końcówki... Przepraszam, miałam zabiegane kilka dni wtedy, więc robienie zdjęć musiało poczekać. ;)

Użyłam:
- czarnego Essie licorice (1 warstwa)
- czarnego holo Foxy Paws Black Hole Sun (1 cienka warstwy)
- czerwonego lakieru do stempli B. Loves Plates BLP05 B. a Red Dragon
- płytki MoYou London Artist Collection 23


Obchodzicie Halloween? W co przebierzecie się w tym roku? I najważniejsze pytanie - jak pomalujecie paznokcie? Jestem bardzo ciekawa :))

Lubicie Happy Dots? :) Dajcie kciuka w górę ♥


 photo podpis.png

Brak komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top