Oj dawno nie było u mnie kropek! Aż jestem w szoku - przecież są takie "moje". ♥ Nawet mój nick to właśnie Kropka. :D
Tym razem dodałam też coś, co zazwyczaj mi się nie podoba ale trochę zmieniło się moje zdanie... ;)
Essiaka dostałam ostatnio od mojego D. i kilka dni później już trafił na moje paznokcie. Jest piękny! Mocny, intensywny niebieski, po potraktowaniu matującym topem staje się spokojniejszy i bardziej granatowy. W każdej wersji jest śliczny. ♥
Najpierw chciałam odbić stemple, ale przypomniałam sobie o tym, że przecież od tak dawna nie miałam na paznokciach kropek! Od razu sięgnęłam po sondę i wzięłam się do roboty. :)
Stało się też coś dziwnego i niecodziennego... sięgnęłam po matujący top coat! I jestem zachwycona. ♥ Kiedyś bardzo nie lubiłam tego wykończenia, jednak coś się we mnie przestawiło i mat wszedł do łask. :D Pewnie będzie się teraz częściej pojawiał na moich paznokciach, a co za tym idzie - również na blogu. :) Fajny jest top z Lovely, bo daje mocny, wyraźny mat. Chociaż niestety dosyć szybko się ściera, najbardziej z końcówek... Znacie jakiś fajny, mocno matujący i trwały top? :)
Zauważyłam że matujące topy lubią przyśpieszać ścieranie się lakieru z końcówek i do tego rozmazują wzorki... Ale mam na to swój sposób. Na gotowe paznokcie nakładam mój ukochany Seche a dopiero jak trochę podeschnie to matuje. Dłużej cieszę się wtedy ładnymi paznokciami i nie mam rozmazanych linii. :)
Użyłam:
- niebieskiego Essie mezmerised
- białego Golden Rose Rich Color 76
- matującego topu z Lovely
Lubicie matowe paznokcie? :)
Przypominam o konkursie - zostały jeszcze dwa tygodnie, warto się zgłosić! ^^
Zmieniłam rozmiar zdjęć - zwiększyłam ich wysokość. Co o tym myślicie? :)
Zapraszam na mojego fanpaga :)










Ale fajne zdjęcia! Świetnie wygląda takie kropkowe zdobienie :)
OdpowiedzUsuńAle świetny wzorek <3
OdpowiedzUsuńZdjęcia są świetne. A z topów matujących unikaj ciate - 'przełamuje' lakiery na paznokciach na pół ;)
OdpowiedzUsuńJakie śliczne :D Więcej kropek w Twoim wydaniu prosimy :D
OdpowiedzUsuńJakie ślicznee paznokcie :) :* zapraszam do mnie : http://modawmoimswiecie.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńpiękne! muszę zrobić coś podobnego :)
OdpowiedzUsuńSuper połącznie! Wygląda trochę, jak z obrazka :D
OdpowiedzUsuńPiękne, kropki zawsze mi się będą podobać :D
OdpowiedzUsuńlubię matowe paznokcie, chociaż nie ma to jak połysk :) ah te kropki, ostatnio są mi bliskie (mam ospę :D).
OdpowiedzUsuńpozdrawiam :)
Megaaa zdjęcia ^_^ tak samo jak pazurki :)
OdpowiedzUsuńSuper kropki u Kropki! Ja lubię sobie od czasu do czasu zmatowić całość - i też robię to na zwykłym topie - naprawdę przedłuża trwałość.
OdpowiedzUsuńśliczne pazurki :)
OdpowiedzUsuńoj oj gdzie kupiłaś bluzeczkę ?
qrczę czaję się na taką w kropki a nigdzie jej nie mogę znaleźć :(
Uwielbiam kropki, a taki lekko szkolny styl bardzo mi się podoba :) Super pazurki :)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam, A
Lubię, ale za szybko mi się niszczą :( Piękne paznokcie, zdjęcia i włosy <3
OdpowiedzUsuńJak ja lubię takie kropeczki na pazurkach!:)
OdpowiedzUsuńJa też, są takie urocze! :D
OdpowiedzUsuńWłaśnie to jest minus matu... A szkoda ;) Dziękuję! ♥ :)
OdpowiedzUsuńFaktycznie, wyszło szkolnie! :D Nie pomyślałam o tym ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję! :) Bluzkę kupiłam w H&M ale już daawno, chyba w wakacje 2 lata temu ;) Ale widuje takie raz na jakiś czas w sieciówkach :)
OdpowiedzUsuńDokładnie, Kropka robi kropki :D Dla mnie matowienie paznokci już z topem było takie wooow :D Magia ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję :D Starałam się ♥ ♥
OdpowiedzUsuńTeż bardziej przekonuje mnie połysk :3 I ta gładkość paznokcia z nabłyszczajacym topem... ach :D Oooj współczuję choroby! To kuruj się Kochana! ♥ Wracaj do zdrowia :)
OdpowiedzUsuńOj tak, kropki są świetne :D Mogłabym mieć wszystko w tym wzorze :3
OdpowiedzUsuńJak miło, dziękuję :D ♥
OdpowiedzUsuńKoniecznie - ciekawa jestem jakie kolory połączysz :)) Dziękuję ♥
OdpowiedzUsuńOk, będą! :D Dawno nie było babeczek - chyba znowu je połączę z kropkami i będzie słodko do bólu :>
OdpowiedzUsuńOooj dobrze wiedzieć! A dziwne, bo to przecież raczej porządna firma, a nie bazarkowa tandeta... No cóż, widać w każdej firmie może się jakiś bubel znaleźć ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję :))
OdpowiedzUsuńDziękuję ♥ Kropki są cudowne, muszę je częściej robić :D
OdpowiedzUsuńA jakie wykończenie lubisz najbardziej? :D Mój D. śmiał się z tego ostatniego zdjęcia, że taki ciociny uśmiech na nim mam ;D
OdpowiedzUsuńO zapomniałam dopisać ;) Golden Rose Vision Lipstick 111 :) Prawdziwy szminkowy kameleon, raz wygląda jak vampowe wino a raz jak ciemny róż ;)
aha dziexs :) to muszę koniecznie poszukać :P
OdpowiedzUsuńDaj znać jak coś znajdziesz - chętnie zaopatrzę się w inne kropkowe bluzki :D Jak ja coś wypatrzę to dam Ci cynk ^^ Pewnie w tych komentarzach, żebyś dostała powiadomienie na maila :D
OdpowiedzUsuńmuszę się w takim razie bliżej przyjrzeć tej GRce.
OdpowiedzUsuńpowiem Ci, że ciężko mi odpowiedzieć, jakie wykończenie lubię najbardziej. jeszcze niedawno powiedziałabym 'piasek!', dzisiaj nie jestem taka pewna... chyba jednak holo i holo z flejksami :) albo holo duochrom :)
ale cudny odcień tego Essie! rany, niby tylko kropki, a wygląda to super! :)
OdpowiedzUsuńOj tak, ten Essie jest cudny ♥ Od dawna planowałam go kupić, ale cały czas decydowałam się na inny w końcu ;D
OdpowiedzUsuńDziękuję :3
Piękne masz te paznokcie :)
OdpowiedzUsuńNo i super :D
OdpowiedzUsuńładnie Ci to wyszło ;))
OdpowiedzUsuńDziękuję :))
OdpowiedzUsuńBardzo mi miło, dziękuję! :)) ♥
OdpowiedzUsuńHello!
OdpowiedzUsuńWelcome to the "Directory Blogspot"
We are pleased to accept your blog in the division: Poland
with the number 1390
We hope that you will know our website from you friends, we ask nothing.
The activity is only friendly
Just to please follow the blog.
I wish you an excellent day
Sincerely
Chris
For other bloggers who read this text come-register
http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
Imperative to follow our blog to validate your registration
Thank you for your understanding
++++
Get a special price "directory award" for your blog! with compliments
Best Regards
Chris
http://nsm08.casimages.com/img/2015/04/13//15041310430618874513169450.png
Śliczne! Koleżanka zrobiła sobie kiedyś podobny mani i już wtedy byłam zauroczona. :) A Seche potrafi mi czasami też rozmyć wzory na paznokciach. :(
OdpowiedzUsuńZerknij na nią, jest naprawdę ciekawa ^^
OdpowiedzUsuńMi już piaskowy szał też trochę przeszedł, teraz po nie sięgam jak potrzebuje czegoś ciekawie wyglądającego na bardzo szybko ;)
Holo duochoromy są genialne :D Chociaż na razie mam tylko te naszej rodzimej produkcji od CA, ale kuszą mnie te z polish me silly ;)
Bardzo ładne :)
OdpowiedzUsuńJa lubię matujący top z Paese, jestem zadowolona z efektu, jaki pozostawia i polecam :)
O to chętnie wypróbuję! :) Dziękuję ♥
OdpowiedzUsuńDziękuję :D Ja już nauczyłam się obchodzić z nim bardzo delikatnie - mam na pędzelku większą ilość i lekko przejeżdżam po paznokciu. Jak tak robię to bardzo rzadko mi rozmazuje :)
OdpowiedzUsuń